Goal Zero je americká značka vyrábějící mobilní solární panely, powerbanky, powerpacky a svítilny. Tento patentovaný systém umožňuje na cestách získat, uchovat a využít energii ze Slunce. Mobilní solární panely během slunných dní zpracovávají solární energii a převádějí ji do připojené powerbanky. Nemusíte mít obavy z destruktivního kolísání napětí, powerbanky Goal Zero jsou konstruované přesně pro tyto účely. Z powerbanky či powerpacku pak dobijete mobilní telefon, baterii fotoaparátu, nebo na ně zapojíte lednici nebo také plicní ventilátor. Zkrátka získáte energii pro chvíle, kdy ji opravdu potřebujete. Ať už jste kdekoli. Samostatnou kategorií jsou pak svítilny Goal Zero, které získanou solární energii efektivně využívají, a navíc některé slouží samy jako powerpacky.

 

Výhody systému Goal Zero:

 

Pro koho je Goal Zero určené?

Systém Goal Zero zajišťuje dostatek elektrické energie v místech, kde obvykle není k dispozici. Proto jej využijí především turisté, horolezci, ale také rybáři, lovci, motoristé, fotografové, filmaři, digitální nomádi ale i profesionální záchranáři. Zkrátka všichni, kteří často využívají elektrické přístroje mimo civilizaci bez možnosti dobíjení.

 

Další časté dotazy

Mohu nabíjet elektrická zařízení přímo ze solárního panelu?

Elektrická zařízení lze napojit přímo na solární panel. Ale nedoporučujeme to. Kolísání napětí způsobené různou intenzitou slunce (např. při střídavé oblačnosti) může poškodit zdroj (baterii, akumulátor) zařízení (mobilu, foťáku). Proto doporučujeme z panelů nejprve nabít powerbanky a powerpacky Goal Zero, které jsou ke kolísání napětí uzpůsobené, a z nich teprve nabíjet koncová elektrická zařízení.

Musím powerbanky a powerpacky používat samostatně, nebo pouze s panely Goal Zero?

Solární panely, powerbanky i svítidla lze používat zcela samostatně bez ostatních komponentů. Elektrický zařízení nedoporučujeme nabíjet přímo ze solárních panelů (viz bod níže), ale powerbanky a powerpacky lze nabíjet přímo z elektrické sítě. Zařízení jsou kompatibilní s rozhraním USB a micro USB, lze je tedy snadno řetězit.

Divize Distribution | Naše značky Ledlenser, Leatherman, Wiley X, Setolite, Lifesaver
Copyright © 2024 MORIS design s.r.o. | Všechna práva vyhrazena | Ochrana osobních údajů